O nas

Drodzy Przyjaciele Konia!Od ponad 35 lat produkujemy pasze dla koni najwyższej jakości. Od założenia naszego przedsiębiorstwa w 1972 do dnia dzisiejszego poświęcamy się produkcji i doskonaleniu pasz dla koni. Wysoka jakość naszych produktów, jak również zaufanie naszych klientów uczyniło z nas jednego z najlepszych producentów pasz i suplementów dla koni. Czujemy odpowiedzialność za Wasze konie każdego dnia.

Nieustannie rozwijamy nasze produkty we współpracy z najlepszymi specjalistami w końskim odżywianiu. Nasi pracownicy szkolą się cały czas, dzięki czemu są w stanie fachowo i dobrze doradzić Tobie w zakresie potrzeb pokarmowych twojego konia.

W trosce o klienta prowadzimy indywidualne konsultacje. Tworzymy specjalne programy żywieniowe biorąc pod uwagę potrzeby twojego konia, jego obecne karmienie, prace, wiek i wszystko co może się przydać w ułożeniu idealnej dawki pokarmowej.

Naszym celem jest szczęśliwy i zdrowy koń! Aby to osiągnąć, nie polegamy tylko na najwyższej klasy surowcach, wiele pracy wkładamy w kontrolę jakości i system GMP+. Prowadzimy
pełna dokumentację od surowych składników aż do zakończenia procesu produkcji, dając Państwu pewność, że koń otrzyma karmę najwyższej jakości. GMP+ na naszych opakowaniach, zapewnia Państwa o najwyższej jakości naszego produktu.

Życzę wam i waszym koniom wielu sukcesów i zdrowia w 2009 r. i nie zapominajcie, że jeżeli tylko macie jakieś pytania nie wahajcie się z nami kontaktować.

Wasz Heinrich Eggersmann & Team